This job posting isn't available in all website languages
Vodafone
Ügyfélszolgálat
Vodafone Hungary
Thanks for your interest in the Telesales értékesítő munkatárs position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 2,356 open jobs by clicking here.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Csapatjátékos vagy, de képes az önálló munkavégzésre

  • Szereted a kihívásokat

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?
#LIDNI

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.