This job posting isn't available in all website languages
Vodafone

Enterprise Digital Marketing & Communication Manager

Marketing/Komunikace
Vodafone Czech Republic
Hlavní zodpovědnosti:
  • Příprava a realizace ročních komunikačních plánů (celková roadmapa: ATL kampaně, PR, sociální sítě, eventy) pro business segmenty
  • Spolu-zodpovědnost za doručování KPIs
  • Plánování a dohled nad realizací dlouhodobých online kampaní
  • Vyhodnocování kampaní
  • Digitální marketing (digitální content, budování digitálních kampaní, řízení leadů)
  • Zodpovědnost za obsah webových stránek (koordinace v rámci oddělení)
  • Koordinace průzkumů trhu a výzkumných studií
  • Plánování a řízení marketingového rozpočtu
  • Stanovování cílů rozvoje brandu v oblasti Enterprise a jejich vyhodnocování.

Požadujeme:
  • 7 let počet let praxe celkově
  • 5 let počet praxe na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Silný stakeholder management
  • Schopnost spolupracovat s velkým počtem lidí
  • Silné analytické schopnosti
  • Zkušenosti s procesem agentury
  • Pokročilá znalost ATL
  • Povědomí o českém mediálním trhu
  • Zkušenosti s analýzou dat, s výzkumy

A toto Vám nabízíme:
  • Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat
  • Přátelské a neformální podmínky pro práci - nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme
  • Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje
  • Flexibilitu: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, možnost pracovat z home office

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.