This job posting isn't available in all website languages
Vodafone
Marketing/Komunikace
Vodafone Czech Republic

Popis pozice

·         Zodpovědnost za obnovování smluv business zákazníků s migrací na jiné řešení

·         Návrh a exekuce a strategie obnov smluv business zákazníků, řízení komerčních výsledků (odchodovost, value ratio), prezentace výsledků vedení společnosti a doporučování návrhů na zlepšení

·         Pravidelná spolupráce s technickými týmy, marketingovými týmy a týmy, které jsou v přímém styku se zákazníky a to jak v Praze tak v Chrudimi, možno přes VC ale i osobně

Požadujeme

·         Minimálně středoškolské vzdělání

·         Praxe v oblasti telekomunikací, na podobné pozici alespoň 2 roky

·         Dobré znalosti potřeb firemních zákazníků

·         Analytické schopnosti jakož i znalosti procesů obnov smluv

·         Schopnost vést projekt napříč několika odděleními

·         Strategické myšlení

·         Orientaci na výsledky

·         Anglický jazyk

Nabízíme:

·         Zajímavou a rozmanitou práci v příjemném kolektivu

·         Zázemí stabilní společnosti

·         Adekvátní platové ohodnocení

·         Veliký rozsah firemních benefitů (sick days, 5 týdnů dovolené, benefitní body, možnost dalšího profesního vzdělávání apod.)

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.